Де експлуатують найбільше українських заробітчан? - Перший Соціальний

Де експлуатують найбільше українських заробітчан?

0

Кожен п’ятий українець готовий погодитися на ризиковану пропозицію працевлаштування, що загрожує експлуатацією.

Про це напередодні Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми повідомила Міжнародна організація з міграції (МОМ).

За останніми оцінками, здійсненими на замовлення Міжнародної організації з міграції (МОМ) – Агентства ООН із питань міграції, від сучасного рабства з 1991 року постраждали близько 230 тисяч українців. Із 2000 року Представництво МОМ в Україні допомогло понад 13 400 постраждалим від торгівлі людьми повернутися до життя, вільного від експлуатації.

Сьогодні ніхто не може почуватися в безпеці від загроз торгівлі людьми. 60% постраждалих, яким надало допомогу Представництво МОМ в Україні, складають чоловіки, понад 65% – мають принаймні технічну освіту, 70% – вихідці із міст та містечок. Наймолодша постраждала особа, яка отримала допомогу МОМ, була у віці трьох років, а найстарша – 83-х. Із січня до червня поточного року МОМ було надано допомогу 639 особам, постраждалим від торгівлі людьми, що на 30% більше, ніж в аналогічний період 2016 року.

Понад 90% постраждалих зазнали трудової експлуатації, понад 80% постраждали на території сусідніх держав, головним чином Російської Федерації та Польщі.

«Ще однією загрозливою тенденцією є те, що сьогодні кожен п’ятий українець готовий прийняти ризиковану пропозицію працевлаштування, що може закінчитися його експлуатацією», – зазначає Голова Представництва МОМ в Україні Манфред Профазі.

Із метою підвищити обізнаність українців та запобігти сучасному рабству, МОМ запустила оновлений веб-сайт Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів – www.527.org.ua. Він попереджає про загрози торгівлі людьми та допомагає більше дізнатись про безпечну міграцію.
Loading...Залишити коментар