День становлення Путіна - Перший Соціальний

День становлення Путіна

0

9 серпня 1999 року в ефір телеканалу НТВ вийшов репортаж, в якому розповідалося про «історичну подію»: вперше в новітній історії Росії президент країни назвав свого наступника.

Підставою для подібних заяв стало телезвернення президента Росії Бориса Єльцина, яке вийшло в ефір близько полудня. У ньому Єльцин нагадав про те, що «рівно через рік» в країні пройдуть президентські вибори, і назвав Путіна «здатним консолідувати суспільство».

Тоді Єльцин вважав, що чинний глава ФСБ зможе «згуртувати навколо себе тих, кому в новому 21 столітті має бути оновлювати нову Росію». Він відправив у відставку уряд Сергія Степашина і попросив Державну думу затвердити Путіна главою нового кабінету міністрів.

«Працюючи на цьому високому посту, він принесе велику користь країні. Росіяни будуть мати можливість оцінити людські та ділові якості Путіна». Борис Єльцин, президент Росії.

НТВ також випустив короткий профіль тоді ще 45-річного Путіна, що розповідає про його шлях від студента юридичного факультету до глави російського уряду і про вплив на його долю відносин з Анатолієм Собчаком і Анатолієм Чубайсом.

 

 
Loading...Залишити коментар