Депутати намагаються втрутитись у діяльність профспілок - Перший Соціальний

Депутати намагаються втрутитись у діяльність профспілок

0

verhovna_rada

Депутати Верховної Ради України подали законопроект за №3474 від 13.11.15 р. про внесення змін до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».

Цей законопроект, який внесли представники «Самопомочі», «Батьківщини» та БПП буде зобов’язувати профспілки публікувати на своїх офіційних веб-сайтах всю фінансову звітність.

Запропоновані зміни до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» порушують також міжнародне законодавство. Зокрема, статтю 3 Конвенції МОП №87, ратифіковану Україною 14.09.1956 р., відповідно до якої державна влада утримується від будь-якого втручання, здатного обмежити право організацій працівників опрацьовувати свої статути й адміністративні регламенти, вільно обирати своїх представників, організовувати свій апарат і свою діяльність та формулювати свою програму дій, або перешкоджати його законному здійсненню, – пишуть на профспілковому сайті КВПУ.

Наразі згідно зі статтею 14 Закону «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» профспілки діють згідно із законодавством та своїм статутом, яким і встановлюється порядок, терміни звітності та здійснення контролю за діяльністю виборних органів профспілки перед її членами.
Loading...Залишити коментар