ДНР заборонила 27 місцевих веб-сайтів - Перший Соціальний

ДНР заборонила 27 місцевих веб-сайтів

0

Так зване «міністерство інформації та зв’язку» терористичної організації ДНР надіслало 16 вересня провайдерам підконтрольного регіону листа, у якому вимагається заблокувати 27 сайтів, які публікують новини Донеччини. Про це повідомив головний редактор видання «Новости Донбасса»Олексій Мацука у своєму Facebook.

«Цензура в дії. Терористи вимагають від провайдерів Донецька заборонити Новости Донбасса, Громадське Телебачення Донеччини, Донецкая Правда», – повідомляє журналіст і наводить копію листа з приписом «міністерства».

«Міністерством зв’язку і інформації ДНР, в ході реалізації заходів щодо припинення розпалювання міжнаціональної ворожнечі та поширенню завідомо неправдивої інформації та наклепів, отримані дані про низку ресурсів мережі Інтернет, на яких періодично розміщується інформація, що носить такий характер», – заявляють терористи.

Далі наводиться перелік із 27 сайтів, серед яких – www.62.ua, www.novosti.dn.uawww.hromadske.dn.ua та інші, що згідно «експертної оцінки» підлягають блокуванню.

«Враховуючи вищевикладене та для виконання розпорядження Міністерства зв’язку і інформації ДНР, необхідно вести обмеження доступу ваших абонентів на території ДНР до ресурсів, перерахованих вище, в т.ч. на рівні маршрутизації», – вимагають терористи.

Про виконання вимоги необхідно повідомити у дводенний термін. За невиконання припису провайдерам загрожують репресіями. «У разі невиконання вказаних вимог справу буде передано в органи правоохорони ДНР», – йдеться у листі. Підписав «розпорядження» в.о. «міністра» Д.Громов.

«Щоб обійти блокування, використовуйте TOR а також скоро буде повна інструкція, як обійти цензуру ДНР», – повідомляє Олексій Мацука.

Нагадаємо, у вересні РНБО України підтвердила, що ЗМІ Донеччині змушують реєструватися у «міністерстві інформації» ДНР. Ще в червні російські ЗМІ розповсюдили заяву прес-служби самопроголошеної «Донецької народної республіки», згідно з якою всі ЗМІ, які діють на території ДНР, зобов’язані пройти реєстрацію в так званому «міністерстві інформації та масових комунікацій ДНР» у десятиденний термін. Реєстрації підлягають також розповсюджувачі друкованих видань». Вимоги самопроголошеної ДНР, яка відповідно до українського законодавства визнається терористичною організацією, є незаконними.
Loading...Залишити коментар