Доказів причетності Кучми до вбивства Гонгадзе немає - Перший Соціальний

Доказів причетності Кучми до вбивства Гонгадзе немає

0

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що у нього немає юридичних доказів того, що другий президент України Леонід Кучма давав вказівки вбити журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це Луценко заявив в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.

За його словами, у справі вбитого журналіста залишається ще багато відкритих питань.

“На жаль, майор Мельниченко досі так і не здав оригіналів записів та записуючих пристроїв, і сам не співпрацює зі слідством. Без цього юридична залучення і вирішення долі Кучми неможливо”, – сказав Луценко.

Він зазначив, що Кучма нібито дозволив вчинення вказаного злочину, створивши для цього відповідні умови в країні.

“Прямого наказу не було. Але розмови про необхідність покарати Гонгадзе привели до того, що в диктаторської системі координат пішла гонка, хто краще і далі зайде у виконанні волі диктатора. Саме тому я ставлю це в провину”, – зазначив Луценко.

Генпрокурор назвав головні помилки Кучми.

“Перша – створення олігархії, яка все ще підриває перспективи України, друга – диктаторська система управління, при якій була перейдена межа, за яку не можна було переходити. І найголовніша його помилка – Янукович”, – підкреслив він.

Він стверджує, що говорив про це Кучмі особисто.

“Він заперечує, природно, свою причетність до вбивства Гонгадзе. І тим не менше, я бачу, що йому дуже важко про це говорити”, – резюмував Генпрокурор.
Loading...Залишити коментар