Донецька облрада обіцяла прислухатися до профспілок - Перший Соціальний

Донецька облрада обіцяла прислухатися до профспілок

0

За словами Голови Донецької облдержадміністрації Андрія Шишацького, обласна влада і представники профспілок повинні об’єднати свої зусилля з виконання трудового законодавства на підприємствах і організаціях регіону. Особливо це стосується боротьби з зарплатою в конвертах, підвищення заробітної плати і недопущення безкоштовних відпусток, які іноді відправляють працівників заради скорочення фонду оплати праці.

 Участь у робочій зустрічі представників Донецької облради з представниками профспілок регіону також взяли перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Сергій Дергунов, голова Донецької обласної ради професійних спілок Володимир Пастушенко, керівники галузевих профспілок підприємств і організацій Донеччини та профільних управлінь облдержадміністрації.

 Профспілковий лідер регіону задоволений співпрацею з владою.

 “Донбас став першим регіоном України, де була укладена регіональна угода про співпрацю між обласною радою профспілок і облдержадміністрацією», – підкреслив Володимир Пастушенко.

У свою чергу Андрій Шишацький відзначив, що поточний рік є непростим для вугільної галузі. Фондом Держмайна зараз підготовлені до продажу 10 вугільних підприємств. Основна задача, яка буде ставитися перед потенційними власниками шахт і виконання якої буде контролюватися органами влади спільно з галузевими профспілками – збільшення обсягів видобутку «чорного золота» і збереження робочих місць.

 Створення нових робочих місць, на думку Андрія Шишацького, є однією з основних завдань регіональної влади.

Важливим питанням для промислової Донецькій області було і залишається погашення заборгованості по заробітній платі. На сьогодні загальна сума заборгованості становить 158 млн.грн. Зокрема, зараз залишаються актуальними питання з боргами по зарплаті на донецьких заводах «Топаз» і «Точмаш».
Loading...Залишити коментар