Феміністки відповіли Катрін Деньов щодо листа на захист домагань - Перший Соціальний

Феміністки відповіли Катрін Деньов щодо листа на захист домагань

0

Французькі феміністки звинуватили авторів колективного листа на чолі з Катрін Деньов про право чоловіків «приставати до жінок» в «презирстві» до жертв домагань.

Текст звернення був опублікований 10 січня на сайті francetvinfo.

«Як тільки питання рівності просувається вперед, навіть на півміліметра, добрі душі негайно попереджають нас про існуючий ризик надмірності», – пишуть у своєму зверненні феміністки, серед яких відома французька активістка і засновниця руху «Osez le féminisme!» Каролін де Аас.

Напередодні видання Le Monde опублікувало відкритий лист, підписаний ста відомими француженками, в тому числі актрисою Катрін Деньов і письменницею Катрін Мілле, які виступили на захист права чоловіків «приставати до жінок».

«Згвалтування – злочин. Але наполегливий або незграбний флірт не є правопорушенням, так само як галантність не може бути агресивним мачизмом», – йдеться в цьому тексті. Актриси, письменниці, дослідниці і журналістки, які підписалися під зверненням, висловлюють стурбованість тим, що «фемінізм приймає маску ненависті до чоловіків і до сексуальності».

«Кожен день у Франції сотні тисяч жінок стають жертвами домагань. Десятки тисяч – жертвами сексуальної агресії. І сотні – жертвами зґвалтування», – пишуть у відповідь на це французькі феміністки. На їхню думку, автори листа на захист права «приставати до жінок» «навмисно змішують поняття зваблювання, заснованого на повазі і задоволенні, з насильством».
Loading...Залишити коментар