Фірма-прокладка знову годуватиме дітей-чорнобильців - Перший Соціальний

Фірма-прокладка знову годуватиме дітей-чорнобильців

0

ty

Тендери на харчування дітей-чорнобильців на 90 мільйонів гривень другий рік поспіль виграє київська фірма «Атомсервіс», в офісі якої окрім двох столів та драбини практично нічого немає.

Торік вона отримала фінансування на майже таку ж суму завдяки сприянню голови Волинської ОДА Володимира Гунчика. Про це йшлося у журналістському розслідуванні «Чорнобильська «котлета»: хто заробляє на волинських школярах».

Зокрема, «Атомсервіс» харчуватие дітей-чорнобильців Камінь-Каширського району за 40,171 млн грн, Маневицького – 25,7 млн грн, Любешівського – 24 180 млн грн.

Ці райони входять до території, ураженої радіацією внаслідок вибуху на ЧАЕС. Щороку з державного бюджету виділяють кошти, які спрямовують на організацію безкоштовного харчування школярів у цих районах.

Торік журналісти видання «Волинь24» намагалися зв’язатися з керівником «Атомсервісу» Сергієм Гнатенком, проте березультатно. За офіційним номером телефону жіночий голос постійно повідомляв, що його немає на місці.

Через це журналісти вирішили навідатися до офісу фірми «Атомсервіс» у Києві. Виявилося, що це невеличка кімната, в якій окрім двох столів та драбини практично нічого не має.

Директора «Атомсервісу» на робочому місці не було. Вдалося застати секретарку. Вона дала номер телефону, який виявився тим самим номером, за яким журналісти безуспішно намагалися зв’язатися із Гнатенком раніше. Не вдалося і цього разу.

Утім настільки неоднозначні штрихи в біографії фірми «Атомсервіс» не завадили їй перемогти на тендерах торік, і вже цього року.
Loading...Залишити коментар