Глобальний протест проти культури зґвалтувань - Перший Соціальний

Глобальний протест проти культури зґвалтувань

0

В Ірландії стартував глобальний флешмоб проти культури зґвалтування. Передував цьому несправедливий суд міста Корк, який виправдав ґвалтівника по абсолютно абсурдним причинам: на жертві була красива мереживна нижня білизна, а значить, вона нібито свідомо була згодна на секс.

Про це повідомляє Нігіліст.

Аргумент «красиві труси рівні згоді на секс» довго обговорювали присяжні і в підсумку виправдали 27-річного ґвалтівника 17-річної дівчини. Навіть неповноліття жертви не переконав суд в тому, що вона, власне, є жертвою.

Випадок з вимогою демонстрації білизни в суді не унікальний. Так, в 2002 році в Шотландії 17-річна дівчина, яка пережила насильство, наклала на себе руки після того, як в суді її змусили показати свої трусики і зачитати напис на них: «Маленький диявол».

Коли вердикт скандального суду став надбанням громадськості, феміністки не змогли мовчати. Активістська група Mná na hÉireann запустила акцію онлайн-протесту #ThisIsNotConsent (#ЦеНеЗгода). Далі акція перекинулася на інші соцмережі і вийшла за межі Ірландії.

Флешмоб спровокував винесення теми сексуального насильства на державний рівень. Членкиня ірландського парламенту Рут Коппінгер прийшла на засідання парламенту Ірландії з сірими мереживним трусами в руках, щоб привернути увагу до проблеми культури насильства і звинувачень жертв.
Loading...Залишити коментар