Греки знову обирають парламент - Перший Соціальний

Греки знову обирають парламент

0

greece_general_election

Сьогодні в Греції відбуваються дострокові парламентські вибори. Про їх проведення було оголошено в серпні, коли правляча партія «Сіріза» втратила більшість в грецькому парламенті. Тоді від парії відкололась група ультралівих, котрі не погоджувались з рішеннями лідера партії і колишнього прем’єр-міністра Алексіса Ципраса домовлятись з міжнародними кредиторами.

Через такі дії Ципраса, «Сіріза» і втратила підтримку виборців. В червні відбувся референдум, де 60% греків висловились проти прийняття умов кредиторів та продовження політики жорсткої економіки.

Дані попередніх опитувань свідчать про жорстку конкуренцію між лівою партією “Сіріза”, що при владі, та консервативною партією “Нова демократія”.

Однак, експерти зазначають, що навряд чи одній з партій вдасться отримати більшість, тому варто очікувати додаткового періоду нестабільності, поки не буде сформована нова коаліція.

Виборчі дільниці закриються о 16:00 за Гринвічем (19:00 за Києвом), перші результати очікуються через дві години після цього.
Loading...Залишити коментар