Греція продовжує переговори з міжнародними кредиторами - Перший Соціальний

Греція продовжує переговори з міжнародними кредиторами

0

Riot police detain a youth during minor clashes in central Athens, Greece July 5, 2015. Greeks voted overwhelmingly "No" on Sunday in a historic bailout referendum, partial results showed, defying warnings from across Europe that rejecting new austerity terms for fresh financial aid would set their country on a path out of the euro. REUTERS/Marko Djurica - RTX1J4W1

Греція домовилась з Міжнародним валютним фондом та Центробанком з приводу первинних показників бюджету країни в 2015-2018 роках.

За інформацією від Reuters, дві сторони домовились, що дефіцит бюджету греків у 2015 році на рівні 0,25% ВВП, а вже у наступному році сягатиме відмітки у 0,5% ВВП.

Грецька влада домовилась з міжнародними кредиторами не проводити непопулярні серед грецького народу реформи в країні в 2015 та 2016 роках.

7 серпня влада Греції передала перший транш фонду у розмірі 186 мільйонів 300 тисяч євро.
В обмін на важкі реформи у майбутньому СІРІЗА домовилась з кредиторами на фінансову допомогу.

Більшість грецького народу не підтримує співпрацю з міжнародними фондами, тому впродовж засідання парламенту в столиці Греції, Афінах проводились масові демонстрації, які продовжувались сутичками з поліцією.
Loading...Залишити коментар