Хліб в Україні буде дорожчати - Перший Соціальний

Хліб в Україні буде дорожчати

2

До кінця року ціна хліба може зрости до 8-10 грн. Про це сказала під час спілкування з журналістами фінансовий експерт Ганна Волобуєва.

«У першу чергу на ціну вплине подорожчання пального і зростання цін на газ та електроенергію», – зазначила експерт. Вона також звернула увагу на те, що майже все дизпаливо зараз іде на потреби української армії. У цій ситуації селянам доволі складно знайти пальне, необхідне для осінніх польових робіт.

Ще однією серйозною проблемою аграріїв, на думку Ганни Волобуєвої, є те, що для потреб АТО мобілізують механіків та водіїв сільгосппідприємств. У таких умовах на селі катастрофічно не вистачає кваліфікованих кадрів, яких просто ніким замінити.

«На жаль, зараз ніхто не думає про аграрний сектор, але безслідно в економіці нічого не проходить. Саме тому вже до кінця року така байдужість повернеться підвищенням цін не лише на хліб, а й на інші продукти», – наголосила експерт.
Loading...2 Comments

 1. Їван on

  Згідно з законом про індексацію доходів громадян зарплатня, пенсії, соціальні допомоги повинні індексуватись на розмір інфляції.
  Офіційна статистична інфляція у нас занижується разів в 3-4, якщо брати ріст цін хоча би лише на харчі, вартість яких зросла за останніх 8 років на 200-300%.
  Тобто реальна інфляція – 250%.
  Офіційна – 70%.
  І пан головний майдаунокульолобний наш державний говорюн закликав нещодавно з майдану потерпіти років зо 2, зо 3, тепер вже заговорює про 20-30 років потерпання.
  А за цей час, як у того Насреддина: “або ішак здохне, або візірь не доживе”.
  Сучасні хапкорукі брехуни нахапавшись, хто скільки встигне, а ті що вже раніш нахапались ще дохапають рвануть кігтями до забугорних покровителів, чергові прийдуть і знову затягнуть про “єдність україни”, “україну понад усе”,”титульню націю”, “затягнути паски”, “потерпіти років….. х… – зна скільки”.
  Ці робили люстрацію-ті що прийдуть прініціюють ще якусь там …кастрацію, гейопоклонацю, чи ще якусь радість для для свого “любимого народу”, особливої нації.

 2. Їван on

  От Ви повідомлюєте, шо мій вислів чекає узгодження.
  То ж питання; Яке узгодження???!!! З ким???? З тими про кого мова????
  Так не узгодять же. Бо ж: “А судді, ХТО???”.
  Класика.
  Хоча й не наша.
  На сьогодення – ворожа, але актуальна.

Залишити коментар