Інваліди праці та потерпілі на виробництві пікетуватимуть Мінсоцполітики - Перший Соціальний

Інваліди праці та потерпілі на виробництві пікетуватимуть Мінсоцполітики

0

У Павлограді 17 квітня ц. р. відбулося позачергове засідання Правління Дніпропетровської обласної спілки інвалідів праці та потерпілих на виробництві «МИР».

На ньому ухвалено рішення провести під будівлею Мінсоцполітики у Києві 24 квітня о 10-й ранку мирну акцію протесту інвалідів праці та потерпілих на виробництві, повідомляє КВПУ.

Як повідомив голова спілки Олександр Бобков, на засіданні також затверджені вимоги, з якими протестувальники вийдуть на акцію. Серед них: скасувати об’єднання Фонду соціального страхування України із Пенсійним; висловити недовіру першому заступнику міністра соціальної політики України Ользі Крентовській, звільнити її із займаної посади і вивести із членів Правління Фонду соціального страхування; розглянути зміни й доповнення по осучасненню пенсій за Списком №1.

Правління спілки звернулося до лідерів громадських і профспілкових організацій інвалідів праці та потерпілих на виробництві в Україні, народних депутатів і парламентських фракцій із закликом підтримати мирний протест 24 квітня у Києві і взяти в ньому участь, а також організувати біля міськвиконкомів по всій Україні акції підтримки інвалідів праці у їхній боротьбі за захист соціальних прав.
Loading...Залишити коментар