Керівник "Офіцерського корпусу" заявив, що переговори Савченко посприяли процесу обміну - Перший Соціальний

Керівник “Офіцерського корпусу” заявив, що переговори Савченко посприяли процесу обміну

0

savchenko1

Керівник Центру визволення полонених «Офіцерський корпус» Володимир Рубан зізнався, що зустріч з лідерами “Л/ДНР” для нардепа Надії Савченко влаштував саме він.

Про це він заявив в інтерв’ю Громадському у суботу, 20 січня.

“Як тільки випала нагода, я організував зустріч в Мінську”, – сказав він і додав, що ця зустріч не була таємницею.

За його словами, він довго обирав місце для такої зустрічі, оскільки, наприклад, в Донецьку це було робити небезпечно.

“Небезпечним не лише з донецького боку, а і з нашого. Багато хто зацікавлений у тому, щоб Савченко була мертвою героїнею”, – розповів Рубан.

При цьому він додав, що зустріч Савченко з ватажками бойовиків у Мінську мала позитивне значення для прискорення процесу переговорів щодо обміну.

Нагадаємо, 10 січня Надія Савченко оприлюднила списки заручників на непідконтрольних владі України територіях Донбасу, українських політв’язнів, утримуваних у російських тюрмах і в окупованому Росією Криму, а також список осіб, яких керівництво “ДНР/ЛНР” хоче отримати від української сторони. У Службі безпеки України назвали опубліковані 10 січня списки некоректними.

Раніше повідомлялося, що 7 грудня Савченко таємно зустрілася з ватажками бойовиків у Мінську, заявивши згодом, що метою цієї зустрічі було “посилення Мінського формату”. Українські політики і СБУ жорстоко розкритикували Савченко за такі дії. 22 грудня Верховна Рада проголосувала за виключення Надії Савченко з української делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи.
Loading...Залишити коментар