Комітет Верховної Ради розпочав розгляд подання ГПУ на нардепа Савченко - Перший Соціальний

Комітет Верховної Ради розпочав розгляд подання ГПУ на нардепа Савченко

0

Сьогодні Комітет Верховної Ради з питань регламенту і організації роботи Парламенту розглядає три подання Генпрокурора Юрія Луценка щодо народного депутата Надії Савченко.

Трансляцію веде телеканал “112 Україна”.

Йдеться про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Надії Савченко.

“Протягом літа-осені 2017 року Володимира Рубан і народний депутат Савченко підшукували співучасників і виконавців терористичного акту. Особисто народний депутат Савченко зверталася з такою пропозицією до окремих офіцерів різних частин ЗСУ. Влітку 2017 року народний депутат України Савченко звернулася з такою пропозицією до офіцерів 8 полку спеціального призначення ЗСУ, що дислокуються в Харкові, а на момент контакту з народним депутатом України перебували в зоні АТО. Офіцери Березень, Захарченков, Лящ, Кот отримали особисто від неї (Савченко) пропозицію здійснювати терористичні акти для знищення вищого керівництва української держави, захоплення адміністративних будівель, створення хаосу, повалення конституційного ладу і захоплення влади”, – заявив Генеральний прокурор Юрій Луценко, виступаючи на початку засідання.

Сама Савченко підкреслила, що купол Ради має таку конструкцію, що “вистріливши по ньому з гранатомета, максимум, що станеться – це посипеться скло”.
Loading...Залишити коментар