Конфлікт через те, що хтось не заплатив данину за контрабанду, - Найєм про ситуацію в Мукачевому - Перший Соціальний

Конфлікт через те, що хтось не заплатив данину за контрабанду, – Найєм про ситуацію в Мукачевому

4

mukachevo

Причиною вчорашнього збройного конфлікту в Мукачевому між представниками «Правого Сектору» та людьми з оточення нардепа Михайла Ланя, який поставив на вуха всю країну, стало небажання однієї зі сторін платити данину.

Про це народний депутат Мустафа Найєм написав на своїй сторінці у Facebook.

За інформацією нардепа, мова йде про контрабанду сигарет:

«Возять найдешевші в Німеччину та Італію. Прибутковість зашкалює. Наприклад, фура сигарет, яка виїхала з України і доїхала до Італії, приносить 470 тис. євро. Це чистими, тобто із вирахуванням хабарів на всіх митницях. За тиждень через „зеленку“ виїжджає від трьох до п’яти фур», — уточнив депутат.

Інформацію про те, що всі сторони конфлікту причетні до контрабанди сигарет, Найєму дали місцеві мешканці.

«Одні займалися організацією, інші знімали данину за „кришу“, треті — забезпечували „кришу“. Причиною збройного протистояння стало банальне небажання однієї із сторін платити данину», — пояснив Найєм.

Нагадаємо, вчора в Мукачевому стався збройний конфлікт за участі представників «Правого Сектора». Вони напали на приватний об’єкт, який пов’язують з нардепом від «Опозиційного блоку» Михайлом Ланьом.

Потім вони обстріляли ще й міліцію, яка приїхала на місце конфлікту. Зараз бійців в оточенні в горах і тривають перемовини з приводу виходу з ситуації.

 
Loading...4 Comments

 1. Дима on

  Навіщо виставляти цей понос продажної собаки ?

 2. Не вельме шановний Мустафа досить поливати брудом ПС і нетільки.
  Громадяни України Мають наслідки дії злочинців від влади. Злочинці з часу незалежності не спромоглись вирішити питання БУРШТИНУ в правовому полі тому нарід вимушений діяти зі зброєю в руках на захист своїх Конституційних прав. Конституція України чітко каже хто є власником всього в України. Перше речення ч.1 статті 13. Конституції України, яке встановлює, що : « Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права ВЛАСНОСТІ Українського народу». Застосування війська, спец-призначенців МВС України може стати вибухом який запалить гніт збройного опору владі бандитів по всій Україні. Іуда – миротворець нездатний це збагнути.
  І саме ганебне в цій ситуації те, що сексоти розіграли карту по знищенню ПС під видом боротьби зі злочинцями. Чудова нагода для не гаранта по дискредитації ПС і добровольчого руху як такого. Використання ПС та добровольців під час Майдану перевертнями за ради особистих цілей – ВЛАДИ було вирішено. Тому в даний час ПС і всіх хто стояв на Майдані за кращу долю, а потім добровольцем пішов на війну методично знищують.
  А далі подивимося на цю проблему з іншого боку. Наявність оперативної аудівідіо фіксації подій є прямим доказом того, що ця спецоперація було завчасно спланована, а ПС в даному випадку став гарматним м’ясом у руках влади. Не гарант вирішуэ проблеми по зоні впливу на даній території. Отож чекаемо змін у провладних колах регіону….

 3. valik ruskinkot on

  Найем, ты полный профан. Закарпатская, или как многие местные говорят “закарпуцька” область, это еще со времен Союза территория поделенная на мафиозные кланы и общаки, которые ВСЕГДА кормили власть имущих (нардепов, баронов, силовиков и прочую мелкую шваль). Нет сомнения, что корни пущенные Балогой, Шуфричем, Медведьчуком и иными “выдающимися” личностями, дают питание такой ситуации как в Мукачево. Без сомнения также, эта область имеет и своих “представителей” ФСБ, за “особые заслуги” перед отечеством. Ситуацию наверное может хоть немного изменить-Саакашвили-2.

Залишити коментар