Луценко бере під особистий контроль розслідування щодо "Нової Пошти" - Перший Соціальний

Луценко бере під особистий контроль розслідування щодо “Нової Пошти”

0

Генеральний прокурор Юрій Луценко бере під особистий контроль розслідування кримінального провадження за фактами зловживання службовим становищем посадовими особами ТОВ “Нова пошта” та інших споріднених підприємств за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.364, ч.3 ст.212 КК України.

Про це в Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

“За даними ДФС та за матеріалами кримінального провадження, посадові особи групи споріднених компаній використовували злочинну схему, спрямовану на надання послуг з переводу в готівку безготівкових коштів та з мінімізації податкових зобов’язань підприємств-клієнтів шляхом формування фіктивного податкового кредиту з проведенням безтоварних операцій з використанням підроблених документів підприємств з ознаками фіктивності, що призводило до несплати податків в особливо великих розмірах.

Наступного тижня Генеральний прокурор заслухає матеріали провадження в присутності адвокатів представників ТОВ “Нова пошта”. Якщо доказів порушення законодавства з боку посадових осіб ТОВ “Нова пошта” не буде здобуто, кримінальне провадження буде закрито.”, – написала Сарган.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України провела обшуки в офісах “Нової Пошти” в Києві, Полтаві та Харкові.
Loading...Залишити коментар