Ляшко обурився через порівняння з Тимошенко - Перший Соціальний

Ляшко обурився через порівняння з Тимошенко

2

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко розкритикував редакцію видання «Новий час» за порівняння його з лідером «Батьківщини» Юлією Тимошенко.

«Редактор НВ Віталій Сич і його власник, фінансовий аферюга Томаш Фіала назвали мене королем популізму і порівняли з Тимошенко. Ідіоти!! Порівняли хєр з пальцем! Між мною і Тимошенко – нездоланна прірва!!! Тимошенко каже одне, а робить протилежне, просто бреше людям. А я кажу і роблю!!», – написав головний «радикал».

У зв’язку з цим Ляшко запропонував спалити «Новий час» на Майдані за «махрову брехню», а тих експертів, які назвали підвищення мінімальної зарплати популізмом – відправити на уранові рудники. Що стосується Фіали, то його глава Радикальної партії хоче бачити у в’язниці.
Loading...2 Comments

  1. Одессит on

    По словам журналиста Андрея Дерепы, он рекомендовал его на стажировку на радио Свобода. Остроносый казачок проявлял завидный талант в доставании разного рода дефицитов, но уже по тем временам битые жизнью руховцы, научившиеся определять человека с первого взгляда, не советовали с ним связываться. Они оказались полностью правы: я вскоре сам поймал Ляшко на том, что купленное на общие деньги пиво он доставлял лишь частично, – вспоминает Андрей. А далее судимости за мошенничество, затем 2 провала на выборах в Раду по округам и наконец влез по списку Тимошенко, потом исключили за голосование с рыгами! Ну, а теперь сам назвал себя хером!

  2. Валерий on

    А потом то , что “наробив” раскидаешь вилами по полю в качестве удобрения…

Залишити коментар