Маніфестанти виступили проти німецького імперіалізму - Перший Соціальний

Маніфестанти виступили проти німецького імперіалізму

0

Gres

В Греції більше тисячі представників анархістських та антиавторитарних рухів провели марш-протест, який стосувався німецької зовнішньої політики щодо Греції.

Кінцевою зупинкою маршу було німецьке посольство в Афінах, біля якого відбувся мітинг.

«Народи Європи, грецькі, іспанські, італійські, німецькі та інші робітники, нам нічого ділити один з одним. Замість цього у нас є спільний ворог: імперіалістична політика німецького капіталу і його міжнародних та місцевих партнерів. У грецького капіталу і буржуазії кожної країни немає спільних інтересів з трудівниками. Ми, які страждають від безробіття або нестабільної зайнятості, низьких зарплат і пенсій, невизначеності майбутнього і відбирання прав, не хочемо розграбування нашого життя і не сподіваємося, що хтось інший буде боротися за нас», – звучало від організаторів маршу.

Нагадаємо, після перемоги на виборах партії «СІРІЗА» грецьке суспільство дуже негативно почало ставитись до Німеччини та особливо представників влади. Більшість громадян вважають, що саме керівництво цієї держави чинить тиск на їхню владу для обмежень соціальних пільг для населення та підняття цін на комунальні тарифи.
Loading...Залишити коментар