Міністр енергетики Греції звинуватив ЄС в імперіалізмі - Перший Соціальний

Міністр енергетики Греції звинуватив ЄС в імперіалізмі

0

cypras

Грецький міністр енергетики від лівої коаліції СІРІЗА Панайотіс Лафазаніс заявив, що партнери по ЄС ставляться до Греції, як до колонії.

Лафазаніс наперед і публічно відмовився голосувати за нову угоду по кредитах і порадив прем’єр-міністру Алексісу Ціпрасу припинити домовлятись кредиторами та не ставити угоду на голосування парламенту.

«Договір, складений «інститутами», є неприйнятним і його не варто асоціювати з такою радикальною партією, як СІРІЗА і оборонною позицією держави, яка пообіцяла скасувати порятунок і аскетизм. Наші так звані партнери – і особливо німецьке керівництво – поводять себе з Грецією, як з колонією», – заявив Міністр енергетики, назвавши партнерів Греції «жорстокими вимагачами та фінансовими вбивцями».

Лафазаніс найбільш несправедливим в цій ситуації вважає те, що договір з кредиторами має великі шанси на прийняття в парламенті, адже за нього голосуватиме вся проєвропейська опозиція, а це суперечить думці населення, яке 5 липня сказало «ні» договору на референдумі.
Loading...Залишити коментар