МВФ боїться грецького референдуму - Перший Соціальний

МВФ боїться грецького референдуму

0

mvf_boitsya_referendumu_u_grecii

Крістін Лагард, глава міжнародного валютного фонду, повідомила, що плекає великі надії на грецький референдум, який відбудеться 5 липня.

Лагард каже, що правильне рішення допоможе Греції вийти з кризи та подолати падіння економіки країни. На її думку, Афіни повинні погодитись на реформи та Греція отримає новий транш від фонду.

Заклик голосувати на референдумі проти заходів економії, які пропонує європейська сторона, лунають від грецького прем’єра Алексіса Ціпраса.

Також нагадаємо, що міжнародні кредитори Греції – ЄС, МВФ, та Європейський центробанк – наголошують на скасуванні особливих умов ПДВ для грецьких островів, підвищення пенсійного віку до 2022 року, а також на введені суворого покарання для тих, хто достроково виходить на пенсію.

Наразі грецькі банки закрились на тиждень після невдалих переговорів. Їх ліквідність підтримали у ЄЦБ для того, щоб не допустити банкрутства.

Нагадаємо, що на днях в Афінах пройшла багатотисячна демонстрація проти виплати заборгованості МВФ та подальших траншів, які, на думку греків, призводять до відтоку молоді з країни та масового безробіття.
Loading...Залишити коментар