На Луганщині обстріляли місію ОБСЄ - Перший Соціальний

На Луганщині обстріляли місію ОБСЄ

0

загруженное (2)Вчора під обстріл сепаратистів на луганщині потрапили представники місії ОБСЄ. Про це у Facebook повідомляє Прес-центр оперативного командування «Північ».

«Під час одного із обстрілів підрозділу, який охороняє міст через річку Сіверський Донець, було обстріляно представників ОБСЄ, які під час інциденту теж були в місці обстрілу. З метою збереження життя і здоров’я особового складу та представників місії військовослужбовці відкрили вогонь у відповідь», – йдеться у повідомленні.

Загалом вчора війська оперативного командування «Північ» потрапляли під обстріл 5 разів. Чотири рази — з мінометів, і один раз зі стрілецької зброї великого калібру.

«Протягом ночі в районах виконання завдань військ оперативного командування «Північ» обстрілів не було. За підсумками доби серед особового складу та техніки втрат немає. Військовослужбовці продовжують утримувати позиції, охороняти базові табори, блокпости, взводні опорні пункти, нарощувати зусилля щодо інженерного обладнання позицій, забезпечення матеріальними запасами, харчами, медичним майном та пальним», – повідомляють у прес-центрі.
Loading...Залишити коментар