Напад міліції на офіс нардепа виявився забезпеченням «громадського порядку» - Перший Соціальний

Напад міліції на офіс нардепа виявився забезпеченням «громадського порядку»

0

Mosiychuk

Депутат Верховної ради України Ігор Мосійчук, який сьогодні о 13:30 повідомив про напад на його офіс в Києві, розповів свою версію подій.

На своїй сторінці у Facebook Мосійчук написав наступне: «У мене як в народного депутата України є кілька громадських приймалень, одна із них розташована в Бортничах, на вул. Леніна, 26. Власницею приміщення є громадська активістка Раїса Шматко. Вже майже півроку в цій приймальні здійснюється робота моїми помічниками по роботі з населенням, прийому громадян.

Сьогодні телефоном Раїса Шматко повідомила мені, що невідомі особи виламують двері до приміщення. Вона викликала міліцію, також на місце вирушили мої помічники Тетяна Близнюк та Станіслав Коломієць. Коли вони прибули на місце події і спробували зайти до громадської приймальні, то на вході на них напали невідомі люди, почали бити, відбирати телефони і документи, які Тетяна та Станіслав пред’явили їм, представившись моїми помічниками. Після того, як з боєм вони таки прорвались до приймальні, в ній вони побачили співробітників міліції, які на питання що вони тут роблять, відказали, що забезпечують громадський порядок. Чого ж тоді вони не захистили помічників від невідомих нападників? – А виявляється, нападники перешкоджали беззахисним міліціянтам виконувати їх обов’язок. Також мої помічники побачили, що нападники зірвали табличку на вході до приймальні.

Після того, як на місце події стали прибувати інші громадські активісти та журналісти, невідомі нападники швидко втекли. Зараз в Бортничах знаходяться мої помічники та народний депутат Оксана Корчинська, вони з’ясовують обставини події», – написав нардеп.
Loading...Залишити коментар