Напад ультраправих на учасників феміністичного маршу - Перший Соціальний

Напад ультраправих на учасників феміністичного маршу

0

8bereznja

На активістів громадської організації «Республіка», які брали участь в київському марші «Квіти клумбам – права жінкам!», напали молодики, що прикривали свої обличчя.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав один з активістів, на яких і був вчинений напад, Артем Ніколенко.

«8 Березня – свято рівноправ’я та боротьби проти дискримінації. Мабуть, для темних сил це неприйнятні речі. Адже після закінчення маршу, що йшов від Львівської до Софіївської площі і зібрав більше 300 небайдужих громадян, я та Вадим Аникиенко пішли обідати у фаст-фуд «Дрова» біля метро «Золоті Ворота» (це у 10 хв ходи від місця припинення маршу).

Тільки-но присіли, як до нас підійшли молодчики, які прикривали власні обличчя. У грубій формі вони стали вимагати відповідей, чи були ми на марші та чи підтримуємо ми феміністок? Почувши, зрозуміло що, ствердну відповідь на обидва питання вони почали провокувати на агресію, але оскільки це успіхом не завершилось, вони розпочали бійку на місці. Але й тут отримавши гідну відсіч, ними було застосовано газовий балончик прямо в лице Вадиму. Та не зважаючи на те що їх було більше, вони почали втікати.

Окремо хочемо зазначити дуже показовий факт, що цими праворадикалами-тітушками було вчинено спробу грабежу, одразу після того, як вони зрозуміли, що битись вже немає сенсу і треба по дорозі захопити, хоч щось. Мабуть, хотіли вчинити провокацію. Але й тут їх наздогнала невдача… Разом із відповідальними відвідувачами кафе їм не дали цього зробити.

Що ж, ці недалекі радикали виявились звичайними гопниками. Але вони транслюють логіку насильства…. Крім того через них необхідно було евакуювати всіх відвідувачів громадського закладу, бо зона враження була на все приміщення. А за декілька столиків за нами сиділа молода мама зі своїм маленьким синочком.

Отже, за результатами нападу нами було оформлене звернення у поліцію для відкриття кримінального провадження та притягнення винних осіб до відповідальності», – написав активіст.
Loading...Залишити коментар