Невідомий розстріляв браконьєрів лісу - Перший Соціальний

Невідомий розстріляв браконьєрів лісу

0

Невідомий з мисливською зброєю розстріляв п’ятьох браконьєрів з Краматорська в районі очисних споруд між Слов’янськом і Краматорськом. Всі постраждалі займалися незаконною вирубкою лісу.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала Лада Соколова.

Повідомляється, що півдесятка чоловік займалися незаконною вирубкою лісу в ніч на неділю, коли зі сторони лісу з’явився невідомий чоловік в балаклаві, який підійшов до водія вантажівки з деревом та наказав тому вийти й лягти на землю. Після цього чоловік прострелив водію коліна та відкрив вогонь по інших лісорубах.

Після цього невідомий облив машину бензином, підпалив і зник. Цей інцидент підтвердив в.о. начальника Слов’янського відділу нацполіції Анатолій Ковальчук, заявивши, що браконьєри не мали документів на право вирубки дерев, а нападника досі не ідентифікували.

Лікарі, намагаються зберегти пацієнтам ноги. Поранення важкі: переломи кінцівок, пошкодження магістральних судин і артерій. Довелося викликати судинного хірурга, який до ранку шив судини, це було єдиним шансом зберегти ноги, і не ампутувати їх.

Завідувач хірургічним відділенням Слов’янської міської лікарні Аркадій Глущенко розповів, що стан браконьєрів наразі стабільний.
Loading...Залишити коментар