Оперативна обстановка в зоні АТО - Перший Соціальний

Оперативна обстановка в зоні АТО

0

2Станом на 7:00 від сепаратистів звільнено населений пункт Чернухіно. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Євромайдан.

Також сили АТО увійшли та утримують населений пункт Хрящувате. Проводяться активні бойові дії в районі населених пунктів Станично-Луганська, Ясинувата, Ждановка, Нижня Кринка. Продовжується блокування Ілловайська. Закінчено зачистку населених пунктів Мала Іванівка та Андріановка. Повністю заблоковано Горлівку. Завершується ізоляція населеного пункту Алчевськ.

Сьогодні вночі було обстріляно позиції сил АТО в районі населеного пункту Новокaтеринівка. Обстріл відбувався ймовірно з установок 9П 140 «Ураган». Подібну потужну зброю було застосовано вперше. Сепаратисти надалі намагаються максимально знищити інфраструктуру Донецької та Луганської областей. Вони мінують дороги, водогони, соціальні установи тощо. А міста Донецьк та Луганськ сьогодні знаходиться на порозі не лише гуманітарної, а й екологічної катастрофи, яка штучно створюється сепаратистами. Зокрема вони проводять поховання своїх поплічників не витримуючи жодних санітарних норм. Братські могили ледь присипаються землею. Водночас, вони для свого комфортного життя створюють так звані «зелені зони», куди не допускаються звичайні мешканці.

Продовжились обстріли позицій та блокпостів сил АТО в районі кургану Савур-Могила. З мінометів та установок БМ 21 «Град» двічі було обстріляно аеродром Луганськ.
Loading...Залишити коментар