Останній музей репресій СРСР закривають - Перший Соціальний

Останній музей репресій СРСР закривають

2

Perm_36

Про своє закриття та припинення діяльності заявила автономна некомерційна організація «Меморіальний центр історії політичних репресій Перм-36». Почалась процедура самоліквідації музею радянських злочинів.

Керівництво музею вже не один рік намагалось вирішити питання фінансування та збереження «єдиного справжнього музею історії політичних репресій в СРСР» з адміністрацією Пермського краю, але досягти якихось результатів не вдалось.

За наказом влади згори, минулого року музей переформатували в «автономну державну установу». Таким чином музей не мав змоги сплачувати комунальні послуги, весною 2014 року у музеї відключили воду та електроенергію.

За допомоги країн Євросоюзу та неурядових організацій Росії з серпня 2014 року лунали заклики до влади Пермського краю, щоб врятувати меморіальний комплекс «Перм-36».

Повідомлення про зупинення функціонування музею політичних репресій дійшло і до президента Росії Володимира Путіна, який «висловив стурбованість» ситуацією, яка склалась навколо «Перм-36».

Нагадаємо, що музей «Перм-36» був заснований в 1992 році в приміщенні колишньої радянської колонії. У останньому музеї ГУЛАГу зібрані експонати, які розповідають нам про злочини радянської влади по відношенню до політичних в’язнів.
Loading...2 Comments

  1. Вася on

    Не удивительно. Если уж россия взяла курс на сталинские времена, концлагеря, политзаключенных и так далее, то какой же музей сталинских репрессий или репрессий СССР? Конечно никакого. Такие музеи теперь противоречат современной линии “партии и правительства” россии. Это все равно что немцы, вдруг вздумали бы(не приведи Господь) реанимировать гитлеровский нацизм на государственном уровне, оставили бы “в живых” и не стали уничтожать музеи Освенцима, Майданека и прочих гитлеровских концлагерей. Делайте выводы! В россии фашизм реанимируется семимильными шагами, как на дрожжах. А на месте музеев всяких Гулагов, Соловков и прочих гиблых лагерей скоро начнут восстанавливать действующие концлагеря в лучшем виде сталинских кровавых времен. Конечно, главное, что россияне будут счастливы. Сталин восстанет из пепла! Ура! Для них ведь старается их правительство. Все для народа, так сказать! Все для людей! Главное – чтобы не в Гейропу! :))

Залишити коментар