Палац олігарха охороняє Нацгвардія - Перший Соціальний

Палац олігарха охороняє Нацгвардія

1

palats-Kononenka

Палац друга і найближчого соратника президента Порошенка – Ігоря Кононенка, почали охороняти бійці Національної гвардії.

У цьому журналіст ІНФОРМАТОРа зміг пересвідчитись під час огляду столичної резиденції одіозного керівника парламентської фракції БПП за адресою вулиця Радіальна, 5 у Печерському районі.

За парканом у кращого друга і соратника президента розміщені тенісний корт, вишуканий сад, будиночок для охорони. Палац Ігоря Віталійовича розкинувся на майже гектарі елітного столичного мікрорайону “Царське Село” у Печерському районі. Тут живе “еліта” нинішньої політичної та бізнесової “богеми” країни. Ніяких характерних візуальних ознак того, кому цей палац належить, тут немає. Навіть назву вулиці на палаці зняли, лише цифру “5” залишили.

Та як виявилось, маєток другої владної людини за впливовістю в країні охороняють бійці Нацгвардії, які пішки патрулюють периметр палацу Кононенків. Очевидно, що олігарх почав боятися нещодавнього оприлюднення доказів його корупційної діяльності, і його власної служби охорони видалось йому замало, а тому попросив виставити посилені патрулі нацгвардійців на вулиці по периметру – щоб зреагували у разі якої-небудь небезпеки.

palats-Kononenka2

Подібну практику охорони палаців олігархів владні можновладці пояснюють тим, що зовсім недалеко зосереджені різнорідні дипломатичні об’єкти – посольства, консульства, резиденції. Скажімо, поруч із маєтком Кононеків розміщені посольства Пакистану і резиденція посла Нідерландів.

Як свідчить розслідування програми “Гроші” даний маєток родина олігарха придбала завдяки корупційній схемі у 2009 р. завдяки одіозному заступнику Черновецького Олесю Довгому, з яким бізнес-партнер Порошенка близько товаришує. Раніше на цьому місці знаходились теплиці комунального підприємства. Однак, столична мерія оформила продаж фіктивним структурам, які передали дорогоцінну землю у власність сестрі Ігоря Кононенка – Оксані Віталіївні Авдєєвій. По старій дружбі придбання відбулося за безцінь – майже гектар за 8 млн грн, тоді як ринкова ціна за сотку у 2009 р. стартувала від 250 тисяч доларів.
Loading...1 коментар

Залишити коментар