ПАРЄ прийняла резолюцію про гуманітарні потреби і права внутрішньо переміщених осіб - Перший Соціальний

ПАРЄ прийняла резолюцію про гуманітарні потреби і права внутрішньо переміщених осіб

0

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) на основі доповіді “Гуманітарні потреби і права внутрішньо переміщених осіб в Європі” прийняла резолюцію про гуманітарні потреби і права внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Європі.

Про це йдеться на сайті ПАРЄ.

“В Європі понад чотири мільйони осіб переміщаються всередині своєї країни через збройні конфлікти і насильства. І їх гуманітарні потреби і права, вимагають більшої уваги і узгоджених зусиль з припинення їх страждань”, – йдеться в повідомленні ПАРЄ.

Беручи резолюцію, парламентарії підкреслили, що депортація або насильницьке переселення цивільного населення є злочином проти людства.

На думку Комітету, держави-члени повинні визнати і забезпечити дотримання прав ВПО відповідно до Європейської конвенції про права людини та інших міжнародних договорів, в той же час, реагуючи на їх гуманітарні та соціальні потреби.

На думку парламентаріїв, рішення Європейського суду з прав людини повинні бути виконані повністю і без затримок, і національна політика повинна проводитися для захисту людей, змушених жити в іншій частині країни.
Loading...Залишити коментар