Під боком у США проходить проросійський «Майдан» - Перший Соціальний

Під боком у США проходить проросійський «Майдан»

0

Putin

Протести, що проходять в Республіці Гаїті, практично повністю несуть атрибутику українського Майдану річної давнини. Не вистачає тільки снігу.

Масові антиурядові протести, що відбуваються в столиці цієї найбіднішої країни американського регіону вчора переросли у сутички з поліцією. В Порт-о-Пренсі протестувальники запалили автомобільні шини та закидували поліцейських камінням і пляшками із запальною сумішшю.

Єдине, чим відрізняється протест в цій тропічній країні, це те, що протестувальники чекають на допомогу нікого іншого, як Володимира Путіна. Люди вимагають відставки чинних президента Мішеля Мартеллі і прем’єр-міністра Лорана Ламота, яких вони вважають маріонетками США. На акціях часто можна побачити плакати з написом: «Володимире Путін, допоможи нам, будь ласка».

Так вже склалось в світі, що населення країн третього світу чекає, що справитись зі своїм «рідним» урядом їм допоможе якась наддержава. Так українська громадськість, чи то громадськість інших пострадянських держав, покладає надії на порятунок від своєї часто проросійської влади на США та ЄС, а більшість громадян південноамериканських республік, де влада частіше проамериканська, сподіваються на Росію.
Loading...Залишити коментар