Під будівлю Мінсоцполітики прийшли інваліди праці - Перший Соціальний

Під будівлю Мінсоцполітики прийшли інваліди праці

1

invalidy

Сьогодні з самого ранку під будівлею Міністерства соціальної політики на протест зібрались інваліди праці.

Мітингувальники, які приїхали з різних куточків країни, вимагають провести перерахунок сум щомісячних страхових виплат, який проводиться з 1 березня наступного року у разі зростання у попередньому календарному році розміру середньої зарплати у галузях економіки, пише КВПУ.

На акції виступають профспілкові лідери, які озвучують додаткові вимоги інвалідів праці і в тому числі відміну податків на пенсії, осучаснення пенсії та виконання Постанови про перерахунок страхових виплат з 2007 по 2011 роки.

«Маємо серйозні претензії до влади. Другий рік поспіль нас закликають тугіше затягнути паски. Хоча ми й так, на відміну від «слуг народу», не жируємо. Середній вік шахтаря становить усього лише 53 роки. Та й прожити їх по-людськи не дають, у субсидіях відмовляють, бо, мовляв, великі пенсії. А те, що ліки дорожчають ледь не щодня, про це ніхто не згадує. Мало того, що практично увесь народ доведено до зубожіння, так ще й тепер виявляється не можна говорити правду. Маю на увазі заборону на роботу тележурналісту Савіку Шустеру. Я був учасником подій на Майдані. І хочу сказати, що нинішня влада наступає на ті самі граблі, що й колишня. Але всі ми добре пам’ятаємо, чим закінчилося правління попередників. Запевняю: шахтарі-ветерани не мовчатимуть!», – заявив перед протестувальниками голова первинної профспілкової організації НПГУ Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань м. Павлограда Микола Житник.
Loading...1 коментар

Залишити коментар