Під Жовтневим палацом постраждало 60 нацгвардійців - Перший Соціальний

Під Жовтневим палацом постраждало 60 нацгвардійців

0

В ході штурму прихильниками Міхеїла Саакашвілі Жовтневого палацу в центрі Києва постраждали 60 бійців Нацгвардії, 15 з них – госпіталізовані.

Такі дані оприлюднила прес-служба Національної гвардії України.

“Сьогодні, 17 грудня, у центрі Києва проводилися заздалегідь заявлені масові заходи. Громадський порядок та безпеку забезпечували близько тисячі працівників Національна поліція України та військовослужбовців Національна гвардія України.

Біля Жовтневого палацу учасники акції почали кидали петарди, застосували піротехніку, намагаючись прорватися всередину палацу, вчинили штовханину з правоохоронцями, пошкодили двері будівлі. На той момент у будівлі перебувало близько 800 глядачів, зокрема і діти. Демонстранти намагалися прорватися у хол будівлі.

У результаті сутички постраждали 60 гвардійців. На місце виїхали карети швидкої допомоги. Після надання першої медичної допомоги 45 продовжили виконання службових обовязків, а 15 було госпіталізовано: 13 – отруєння газом, 1 – травма обличчя, 1 – травма голови ( у капюшон зимової куртки бійцю закинули вибуховий пакет, але завдяки тому, що на ньому були засоби захисту та шолом, вдалося запобігти значним ушкодженням).”, – написано в поідомленні.
Loading...Залишити коментар