Племінницю Фріди Кало обурив вигляд ляльки Барбі - Перший Соціальний

Племінницю Фріди Кало обурив вигляд ляльки Барбі

0

У ляльках цієї лінії були відтворені образи відомих жінок, серед яких і художниця Фріда Кало.

Внучату племінницю відомої жінки Ромео Пабло Сангрі обурив зовнішній вигляд Фріди Кало.

Ромео Пабло Сангрі заявила, що дозвіл на випуск ляльки у неї ніхто не питав. Ромео не потрібні гроші, але вона наполягає на тому, що зовнішній вигляд ляльки повинен бути змінений. Дівчину обурило, що творці проігнорували зрощені брови художниці і зробили одяг, який зовсім не схожий на те, що носила Фріда.

Компанія Mattel заперечує всі звинувачення на свою адресу. Керівництво компанії повідомило, що над образом Фріди вони працювали спільно з панамською корпорацією Frida Kahlo, яка володіє всіма правами на образ художниці.

Фрі́да Ка́ло де Ріве́ра (1907— 1954) — мексиканська художниця, що зображала місцеву культуру поєднуючи стилі кубізму, символізму та сюрреалізму. Найбільш відома своїми автопортретами. Натхненна мексиканською народною культурою, вона використовувала стиль наївного народного мистецтва, щоб досліджувати питання ідентичності, постколоніалізму, статі, класу і раси в мексиканському суспільстві.

Її роботи відзначено на міжнародному рівні як символ мексиканських національних і корінних традицій, а також феміністками за те, як безкомпромісно вона зображувала жіночий досвід і форму
Loading...Залишити коментар