По всьому світу закликатимуть «Не мовчати!» - Перший Соціальний

По всьому світу закликатимуть «Не мовчати!»

0

nasylstvo

В десятках міст світу пройде акція під гаслом «Не мовчи!», яка приурочена до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

Феміністки, ліві та антиавторитарні активісти називають насильство над жінками однією з найбільш серйозних невирішених проблем сучасності.

Багато жертв насильства не заявляють про пережите через страх перед повторним насильством або побоювання, що до їхніх слів поставляться з недовірою. У всьому світі мільйони жінок і дівчат піддаються нападам, биттю, зґвалтуванню, отримують каліцтва і навіть стають жертвами вбивств. Під час конфліктів вдома, на вулиці, в школі, на робочому місці або в своїй громаді кожна третя жінка в світі в якийсь момент життя піддається фізичному або сексуальному насильству. У такій жахливій ситуації знаходиться кожна четверта вагітна жінка.

25 листопада визнано Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Мета Дня – підвищити обізнаність про цей злочин, адже занадто часто винні в насильстві залишаються безкарними. Жінки і дівчата бояться говорити про те, що з ними сталося, побоюючись громадського осуду. Дуже часто суспільство не тільки «травить» жертву, але ще і висловлюють схвалення обвинуваченому. З 25 листопада по 10 грудня – День прав людини – проводиться 16 днів активних дій по боротьбі з насильством щодо жінок, яке є кричущим порушенням прав людини.
Loading...Залишити коментар