Поліція застосувала вогнепальну зброю проти захисників лісу - Перший Соціальний

Поліція застосувала вогнепальну зброю проти захисників лісу

1

В селищі Водогін, що знаходиться в Оболонському районі української столиці відбувся конфлікт між місцевими мешканцями, громадськими активістами з одного боку і поліцією та охороною забудовників з іншого.

Про це повідомляють громадські активісти в соціальній мережі Facebook.

«На Водогоні місцеві жителі та громадські активісти виступили на захист незаконного знищення соснових лісів. Мусора відкривали вогонь по місцевим, коли ті, прагнучи відстояти свою землю, почали таранити машини забудовників, котрі вже встигли вирубати багато дерев», – написала Марічка Іскровська.

«Поліція стріляє в активістів, що намагаються протидіяти незаконній вирубці лісу в селищі Водогін Оболонського району. Молода команда Черновецького ще в 2006 виділила ліс під забудову “групі студентів”. За останні дні зрізали 114 сосен. Тітушки і поліція знову працюють разом проти місцевого населення і активістів.», – повідомляють активісти.

Як стало відомо нашим кореспондентам, конфлікт за сосновий ліс між місцевими мешканцями та забудовником триває ще з весни 2016 року.
Loading...1 коментар

  1. в этой стране ничего не поменялось .сволота у власти. и мусоров подбирали по системе дебилов, тупо выполняющих приказы. а лесика оправдали………….

Залишити коментар