Порошенко теж не любить добровольчі батальйони - Перший Соціальний

Порошенко теж не любить добровольчі батальйони

1

dobrovolci

Не минуло і тижня від скандалу за участі головного прокурора Києва Сергія Юлдашева, який назвав добровольчий батальйон внутрішньою загрозою для України, як певні критичні висловлювання в сторону добровольців пролунали і від Президента Петра Порошенка.

За чутками, на минулому засіданні РНБО, Порошенко довго сперечався з міністром Аваковим про долю добровольчих батальйонів. На думку Президента, вони теж є чи не найбільшою загрозою для “стабільності в Україні”.

Про такі страхи Порошенка свідчать і його дії. Цю думку висловив волонтер Юрій Касьянов. Він каже, що Порошенко не проводить жодних кадрових змін в Генштабі і МОУ, щоби не налаштовувати проти себе частину кадрового складу в армії. Адже, якщо добровольчі батальйони все-таки вирішать розібратися і з владою в Києві, то єдиним захистом для Порошенка стане армія. Щоправда, волонтер зазначив, що такі дії Президента більше шкодять Україні, ніж будь-які потенційні виступи добровольців.

Нагадаємо, раніше прокурор Києва Сергій Юлдашев назвав діяльність батальйону “Айдар” “махновщиною”.
Loading...1 коментар

  1. КУБИК on

    рошен неужели ты невидиш что народ перестает тебя воспринимать хоть когото посадили за время твоего правления на манеже все теже ты плохо кончиш если ничего неизмениш если непосадиш человек 100 своих так называемых друзей то что произошло с батоном тебе покажется раем

Залишити коментар