Прокурор розповів про "рюкзаки Авакова" - Перший Соціальний

Прокурор розповів про “рюкзаки Авакова”

0

Прокуратура в ході досудового розслідування встановила ролі екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря і сина глави МВС Олександра Авакова в справі про зловживання при закупівлі міністерством рюкзаків для Національної гвардії.

Про це заявив прокурор САП на засіданні Солом’янського районного суду Києва, який обирає запобіжний захід синові Авакову, передають #Букви.

Прокурор заявив, що cлідством зібрано достатньо доказів, щоб стверджувати про обгрунтованість підозри Олександру Авакову в “скоєнні підбурювання посадовців Міністерства внутрішніх справ до розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах під час здійснення державних закупівель”.

“У скоєнні злочину брав участь заступник міністра Чеботар, який мав повноваження на підписання договорів і очолював тендерний комітет”, – розповів прокурор.

Експертиза, за словами прокурора, підтвердила достовірність відео з сином міністра МВС і Чеботаря.

Суду передали експертизу відео, що підтверджує його справжність.

У свою чергу, зазначив прокурор, друг Авакова Володимир Литвин повинен був забезпечити пошиття зазначених рюкзаків.

“Всі ці особи встановлені, деякі з них допитані”, – підкреслив він.

Прокурор заявив, що рюкзаки для Національної гвардії України мають собівартість 555 грн штука, а були продані за 2799 грн. Всього закупили такої амуніції на 14,4 млн грн. Прокурор САП додав, що рюкзаки були пошиті значно нижчої якості, а частина рюкзаків була пошита в тюрмі. Собівартість одного такого “тюремного” рюкзака склала 60-100 грн.
Loading...Залишити коментар