Проти Мельничука порушили кримінальну справу за стрілянину біля дитсадка - Перший Соціальний

Проти Мельничука порушили кримінальну справу за стрілянину біля дитсадка

0

Прокуратура Києва порушила кримінальне провадження за фактом умисного перешкоджання народним депутатом України Сергієм Мельничуком виконання рішення суду.

“Протягом розслідування буде перевірено інформацію, яка розміщена в ЗМІ про обставини конфлікту 15.08.2017 за участю народного депутата С. Мельничука, а також дано правову оцінку діям учасників”, – повідомляє столична прокуратура.

Справу проти Мельничука порушено за ч. 3 ст. 382 КК України. Ще одне кримінальне провадження у зв’язку з інцидентом розслідують за ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство). Питання про об’єднання цих кримінальних проваджень буде вирішено протягом досудового слідства.

Нагадаємо, у вівторок, 15 серпня, між позафракційним нардепом Сергієм Мельничуком і групою активістів, більшість із яких назвалися ветеранами АТО, виник конфлікт, який переріс після словесної перепалки в силове протистояння, під час якого охоронець Мельничука почав стріляти у повітря.

Мельничук намагався перешкодити виконанню рішення суду про виселення організації інвалідів з нежитлових приміщень, розташованих у дитячому садку по вул. Сабурова на Троєщині.
Loading...Залишити коментар