Проти Пашинського відкрито кримінальне провадження - Перший Соціальний

Проти Пашинського відкрито кримінальне провадження

0

Служба безпеки України розслідує можливі погрози глави комітету парламенту з питань нацбезпеки і оборони депутата Сергія Пашинського на адресу секретаря комітету.

Про це заявив глава Генеральної прокуратури Юрій Луценко на брифінгу, який транслював телеканал “112 Україна”.

“Так, дійсно, секретар комітету написала заяву про загрозу фізичної розправи з боку народного депутата. Ця справа зареєстрована і передана за підслідністю до Служби безпеки України”, – сказав Луценко.

За його словами, слідчі СБ України прийняли заяву, будуть проведені всі необхідні слідчі дії.

“Звичайно, це будуть і допити, і перехресні допити, і багато інших необхідних речей … Всі ми знаємо пана Пашинського, він має досить реактивний характер, але в даному випадку, якщо правда та, про яку пише заявник, то це вже не просто емоції”, – сказав Луценко.

Генпрокурор зазначив, що в рамках слідчих дій може бути застосований і детектор брехні.

“Я маю тільки її заяву, яка не вказує на деталі. Лише вказує на конкретні його слова, які він нібито, з її точки зору, вимовив. Зараз будемо розбиратися, хто є свідками, чим це можна підтвердити. Очні ставки. Я не виключаю детектора брехні в цій ситуації. Думаю, що до завершення канікул народних депутатів (до осені – ред.) ми будемо готові дати проміжну відповідь, чи є підстави для зняття депутатської недоторканності з народного депутата Пашинського “, – підкреслив генпрокурор.
Loading...Залишити коментар