Путін оголосив про написання нової історії Криму - Перший Соціальний

Путін оголосив про написання нової історії Криму

2

Putin-2

Президент Росії Володимир Путін сьогодні зустрічався з молодими науковцями та викладачами історії. На зустрічі у одного з істориків виникла думка про те, що потрібно написати нову історію Криму “поки її не написав хтось інший”.

Путін похвалив таку ініціативу і сказав, що Кремль її підтримає. Путін вважає, що українська сторона може зробити історію Криму “політизованою”, тому треба написати свою версію, однак, за його словами, “деякі речі, вони настільки очевидні, що заперечувати їх неможливо”.

На думку Путіна, в історії Криму “немає жодної програшної для нас позиції”. Саме в Херсонесі хрестився князь Володимир, який потім хрестив Русь, заявив президент Росії.

До слова, з березня у всіх російських школах запровадили спеціальні уроки, де дітям розказують “правду про Крим”.
Loading...2 Comments

  1. Ботокс страшная сила. Крещение Владимира в Херсонесе – это “безпроиграшная позиция”, имеющая какое-то отношение к современной рашке. Рашинцы, вот такое существо правит вами. Лапша при каждом удобном случае.

  2. Насмешник on

    Предлагаю Путлеру герою севастопольской обороны из винницкого села Ометинці (укр.) Петру Марковичу Кошке, сменить фамилию и национальность. Пусть он теперь родом будет из Мухосранска, русским и с фамилией Кошкин. А заодно и сменить 63% украинских фамилий защитников Севастополя, похороненных на Севастопольскм мемориале, чтобы Шевченко стали ШевченокоВыми, Пидипрыгора, стал Подопригорами.

Залишити коментар