Путін підтвердив готовність дати Греції грошей на будівництво газової труби - Перший Соціальний

Путін підтвердив готовність дати Греції грошей на будівництво газової труби

0

otik

Президент Росії Володимир Путін підтвердив раніше оприлюднену інформацію про те, що Росія готова надати Греції грошей на будівництво “Турецього потоку” через території Греції.

Про це він сказав під час телефонної розмови з грецьким прем’єром Алексісом Ципрасом.

Прес-служба Путіна повідомила, що під час розмови “особливу увагу” приділили “спільним інфраструктурним планам, проблематиці енергетичної співпраці, включаючи спорудження газотранспортної системи на території Греції як частини нового проекту транспортування російського газу через Туреччину та інші європейські країни”.

В ході розмови Путін підтвердив готовність надати фінансування Греції для будівництва газопроводу з Росії в Європу в обхід Україні.

“Турецький потік” – новий проект Росії, який розробили після закриття проекту “Південний потік”.

Раніше мова йшла про те, що труба закінчуватиметься на турецько-грецькому кордоні, а далі Європа, якщо зацікавлена, повинна будувати трубу сама. Однак, після зустрічей Путіна з грецьким прем’єром, плани трохи змінилися і трубопровід продовжать через Грецію. Крім того, мова йде і про продовження будівництва труби через Македонію, Сербію і Угорщину до Австрії. Таким чином, частково буде повторено маршрут ліквідованого “Південного потоку”.
Loading...Залишити коментар