Рева вважає трудову міграцію великою проблемою - Перший Соціальний

Рева вважає трудову міграцію великою проблемою

0

Міністр соціальної політики Андрій Рева в інтерв’ю для Обозревателя заявив, що двократне підвищення соціальних стандартів дозволить зупинити відтік кадрів з країни.

«Трудова еміграція – це велика проблема. Щоб зупинити відтік людей, повинні як мінімум удвічі збільшити соціальні стандарти … Ну, ось у нас середня зарплата – близько $ 250. Це дуже мало. До Польщі люди їдуть на заробітки, отримуючи заробітну плату від 500 євро», – сказав Рева.

За його словами, в Україні зараз «дуже велика бідність», і у людей не виходить відкладати гроші.

«Накопичувати можна тоді, коли є надлишок, а надлишок з’являється тоді, коли ви задовольняєте всі першочергові потреби. До речі, мене часто запитують, чому накопичувальна система не вводиться? А як її можна вводити при такому дефіциті Пенсійного фонду? Українці багато витрачають не тому, що вони марнують гроші. Вони гроші витрачають на задоволення своїх першочергових потреб», – додав міністр соціальної політики.

Нагадаємо, Андрій Рева став найбільш відомим після свого висловлювання, що українці витрачають на харчування 50% від доходів через те, що вони їдять більше, ніж в інших країнах.
Loading...Залишити коментар