Рух за безкоштовний проїзд знову нагадує про себе - Перший Соціальний

Рух за безкоштовний проїзд знову нагадує про себе

0

Рух за безкоштовний проїзд в Бразилії знову нагадує про себе: більше 7 тисяч протестувальників пройшлися 11 січня по центру Сан-Паулу в рамках 1-й великий акції проти подорожчання проїзду з 3,8 до 4 реалів.

Під кінець на них напала військова поліція.

Друге хода була 17 січня, на минулому тижні у вівторок – третя. Акція теж обернулося нападами з боку поліції; “космонавти” переслідували та атакували групи людей, які вже розсіялися.

Ще на світанку група противників подорожчання перекрила вогнем вулицю в цьому місті. А
перед тим близько 200 учасників лібертарних і університетських студентських колективів влаштували блокаду важливих вулиць в Гоянії, штат Гояс. Причина все та ж.

“Уже сьогодні ці шахраї показують, як вони тиснуть нас, тому що зовсім недавно вони сказали, що скоротять бюджет учнів, щоб не дорожчав транспорт. І що зробили на практиці? Дохід студентів знизиться, і транспорт все одно буде рости. Ця маніфестація була скликана, щоб вийти на вулиці і захистити наші права. Ми всі страждаємо від зростання цін на електрику, воду, газ, продукти харчування, і з цим збільшенням буде складніше отримати доступ до освіти, дозвілля, культури. Ми не залишимося нерухомими перед цим абсурдом “, – пишуть активісти.
Loading...Залишити коментар