Савченко розповіла, що може бути на "відео Луценка" - Перший Соціальний

Савченко розповіла, що може бути на “відео Луценка”

0

В Україні є війна різних спецпідрозділів силових структур і це шкодить Україні.

Про це на брифінгу заявила народний депутат Надежла Савченко.

Також вона розповіла, що може міститися в «шокуючому відео», демонстрацію якого пообіцяли раніше в БПП.

«Коли я зрозуміла, що об’єкт А увійшов зі мною в контакт, я спробувала закрутити ситуацію так, щоб можна було створити в майбутньому політичну провокацію. Тепер, що ви будете бачити на відео. Об’єкти, які писалися, це були об’єкти офісу, де я час від часу перебувала і зустрічалася зі знайомими і друзями, також зустрічалася з об’єктом А. Це будуть записи конспіративного готелю, де ми також зустрічалися з об’єктом. Це будуть записи з військових частин і полігонів, де ми робили певні дії. Це будуть записи з «сірої зони», – розповіла вона.

Нардеп повідомила, в якій послідовності відбувалися ці записи і які при цьому велися розмови.

«Коли мені треба було виконувати якісь операції зі звільнення полонених і були волонтери, які хотіли їх виконувати, нам потрібна була підтримка у виконанні цих завдань від спеціальних сил і від збройних сил, які охороняють лінію розмежування. Саме тому об’єкт А був цікавий мені тим, щоб спрощувати мої переходи і повернення з окупованих територій, коли ми звільняли з волонтерами полонених», – пояснила Савченко.

За її словами, «об’єкту А» було цікаво фіксувати і записувати все, що вона робить, в зв’язку з чим депутат почала створювати «сюрреалізм».

Полягало це в тому, що вона розповідала про всіх «найбільш можливих і неможливих операціях», при цьому постійно радячись з «об’єктом А».

«Об’єкт А пропонував свої пропозиції, наприклад, з’їздити на День народження до Турчинова, де збирається вся політична верхівка. Ми розробляли і розставляли схеми, де можна, як можна, якими методами ліквідувати верхівку влади», – додала Савченко.
Loading...Залишити коментар