Сексизм в Києво-Могилянській академії - Перший Соціальний

Сексизм в Києво-Могилянській академії

2

seksyzm

Завідувач кафедри політології в Києво-Могилянській академії в переписці з жінками використовував сексистські висловлювання.

Про це повідомляють в соціальній мережі Facebook та викладають скрін переписки між завідувачем кафедри Сергієм Кісельовим та колишньою ученицею академії Світланою Денисенко.

«Мене бісить сексизм в Україні. Мене бісить коли “дядєчкі з пузиками” ставляться зневажливо до жінок. Але мене бісить ще більше, коли до жінок зневажливо ставляться викладачі, які мають бути прикладом етичності, поваги та порядності.

Але в мене сьогодні шок, коли завкафедрою Могилянки каже, що “вартість жінки зворотня її освіті” і “що чоловік то є покупець”. Це викладач та керівник підрозділу найпрестижнішого вишу країни. Ця людина вочевидь вважає, що жінкам не потрібна освіта і що ми досі торгуємо жінками.

Ок, можливо ця людина так не вважає і жартує. Але проблема в тому, що вона жартує публічно і ії можна інтерпретувати як ту, що каже це серйозно. Викладач не може так себе поводити.

Ще один аргумент, що наводять в коментарях – людина процитувала когось. Головне тут для мене, це те, що співрозмовник відчув образу і сексизм (я перевірив в пм), а не те чи жартував чи цитував когось викладач. Викладач міг би вибачитись, але він так не зробив. Тому я вважаю це проявом сексизму.

Коментар від Світлани Денисенко до кого були спрямовані ці коментарі.

“це був жарт і це очевидно. інша справа, що ці жарти є постійними і відверто принизливими. я вже написала йому і можу повторити це тобі, якщо людина не хоче підтримувати дискурс сексизму, вона не буде виносити у публічний простір (та і у приватному колі теж) подібні ідеї”

Тому що Світлана вважає такі жарти принизливими – це є сексизм!», – прокоментував скрін переписки професор-економіст Тимофій Милованов.
Loading...2 Comments

  1. Мадам Стороженко on

    І з якого біса ця бурса отримала статус найпрестижнішого вишу країни? – Це просто нісенітниця! В ній вчилися такі бидляки як Євген Дикий и йому подібні цапи

  2. Тетяна on

    На жаль у викладачів вишів є професійна деформація. Не завжди керівниками кафедр та викладачами стають люди з високими моральними якостями,дуже часто шукають собі для втіхи молоде тіло молодше на 30 з лишнім років.

Залишити коментар