Селянина судитимуть за злочин, скоєний депутатами Верховної Ради - Перший Соціальний

Селянина судитимуть за злочин, скоєний депутатами Верховної Ради

10

0282996001415280376_0

Скандальна історія про вбивство у Вінницькій області 17 червонокнижних зубрів обростає новими історіями.

Нагадаємо, 30 січня о дев’ятій годині вечора невідомий місцевий житель повідомив в управління лісового та мисливського господарства про те, що на озері тонуть зубри. Єгері прибули на місце події і їм навіть вдалося витягнути з холодної води одного дорослого живого зубра. Кілька хвилин тварину приводили до тями, поки вона не піднялася на ноги і не пішла в ліс.

У ніч на неділю, 31 січня, вдалося дістати ще трьох мертвих тварин. Коли ж єгері прийшли до озера на наступний день, то побачили, що на поверхню спливли ще п’ять мертвих зубрів. Їх тіла діставали з води за допомогою трактора. Загалом же протягом тижня нарахували до 17 мертвих тіл тварин.

Як стверджують місцеві жителі, які чули постріли, бачили серед браконьєрів свого депутата від Літинського району Мельничука Івана, його друга депутата від Могилів-Подільська Юрія Македонія, голову Літинської райдержадміністрації та іншу місцеву еліту, включаючи керівництво районної поліції, пише Вшоке.

За фактом загибелі тварин, занесенних до Червоної книги, відкрито Кримінальне провадження за ст. 249 КК України «Незаконне зайняття рибним, звіриному або іншим водним добувним промислом». Правда, ведеться слідство досить повільно та й проблеми чекають не чиновників, а селянина, який забрав тушу вже мертвого-втопленого зубра до себе до дому.
Loading...10 Comments

 1. Валентина on

  Є факт убивства червонокнижних тварин. Не депутатів же судити. А винних знайти треба. Як в народі кажуть: “Хто винен? Невістка…”

 2. Аліна on

  Боже, який жах! Куди світ котиться!!!!!! І де ж та справедивість, за яку люди на Майдані життя віддали?! Ганьба тим депутатам! Кріслами міняються, а результат роботи той самий – нулевий.

 3. Арсен on

  Це просто неподобство. Депутати забувають, що у людського терпіння є межа. Низько і соромно називати таких людей депутатами.

 4. Лариса on

  Ото здивували. Можна подумати, що хтось колись довів провину провину хоч одного депутата. Завжди винні прості люди, які через свою бідність чи неграмотність потрапляють у складну ситуацію. Як кажуть мудрі: “Незнання закону не звільняє від відповідальності”. А депутати завжди знайдуть закон, який їх виправдає.

 5. Владимир on

  А вместо “депутатов” найдут пару доходяг, которые не смогут откупиться. На них всё повешают. Так и живем ПО-НОВОМУ

 6. Депутати люди публічні , тому дарма сподіваються , що їх не впізнали . На що надіються ? Адже перед виборами людей завали своїми портретами .

 7. Микола on

  Хтось може пригадати , щоб хоч один нардеп сів за незаконне полювання чи браконьєрство . Це з області фантастики , їм можна і не таке , вони ж недоторканні .

 8. Петро on

  Перед виборами всі обіцяли , що відмовляться від депутатської недоторканності , але сівши в червоні крісла , нардепи про все ” забули ” , бо недоторканність дозволяє багато чого !

 9. Ольга on

  Ну у нас як завжди! Ті, хто при грошах і при владі ще ніколи не відповідали за свої вчинки перед законом. Завжди карали лише тих, хто не може себе захистити!!

 10. Міла on

  Так, можливо цей селянин і забрав тушу зубра, але чи можна його звинувачувати в тому, що він просто хотів прогодувати свою родину. Потрібно щоб несли відповідальність ті, хто влаштував мажорне полювання, а це явно не була проста людина, а місцеві князьки.

Залишити коментар