Ширин Нарчаєва вибачилась перед співвітчизниками - Перший Соціальний

Ширин Нарчаєва вибачилась перед співвітчизниками

0

З кінця 2018 року в Казахстані бушує мережевий скандал: 18-річна Ширин Нарчаєва виклала в мережу свої еротичні фото. На ній надіті національні прикраси: кільця, підвіски, браслет. Руками вона прикриває оголені груди. На деяких фото на Ширин надіта казахська шапка – саукеле. Здавалося б: чим погано?

Спочатку дівчину почали завалювати образами, вимогами то прибрати фото, то зняти прикраси і знятися в чомусь іншому. Потім пішла хвиля ниття про те, що їм не личить дівчині-майбутньої-дружині-і-матері в такому вигляді фотографуватися.

А 16 січня абсурдний скандал отримав ще більш абсурдне продовження. У ЗМІ потрапила інформація, що юрист Мусір Курмангази вважав розпалювання ерекції протизаконним і написав на Нарчаеву заяви в прокуратуру і поліцію. Якщо фото його тендітна маскулінність ще змогла винести, то цілий 23-секундний ролик, на якому Ширин показує фак, душа юриста не винесла.

“Доброго дня! Я – Нарчаєва Ширин, за національністю – казашка. Я хотіла попросити вибачення у всього казахського народу за всі свої фото та відео. Я зрозуміла свою помилку. Я шкодую про скоєне. (Єхидна посмішка) Ви цього чекали? »(Однією рукою прикриває груди, другий показує фак).

Юрист Курмангази відповів, що «сприйняв це особисто як образу не просто казахського народу, а казахських традиційних цінностей». Досить дивна ідея: він сприйняв, а образили нібито весь народ. При цьому він сам визнає, що немає статті, по якій Ширин можна було б притягнути до відповідальності.

«Я подав заяву і завтра, 17 січня, поїду в Тараз займатися цією справою. Ми будемо звертатися до Конституційної ради, щоб за даним фактом в найкоротші терміни прийняли закон, за яким вона буде притягнута до відповідальності», – повідомив Курмангази.

З цього можна зробити висновок, що дівчині загрожує куди більша небезпека, ніж цькування в Інтернеті, а в країні під шумок будуть протискуватися нові диктаторські закони.
Loading...Залишити коментар