Син депутата Верховної ради та лідера «Братства» затриманий за кермом краденого авто - Перший Соціальний

Син депутата Верховної ради та лідера «Братства» затриманий за кермом краденого авто

0

korchinskiy

Сина депутата Верховної ради України Оксани Корчинської та лідера правої організації «Братства» Дмитра Корчинського було затримано патрульною поліцією.

Причиною затримання став автомобіль Dodge, який числився в угоні.

«Даний автомобіль перебуває у розшуку, водій не має на нього ніяких документів, а ці номери, за даними поліції (патруль-1051), повинні висіти на «Газелі», а та, можливо, мала б перевозити на Донбасі щось корисне.
Наразі приїхав замкомбата батальйону МВС «Свята Марія» Олексій і разом з дружиною Дмитра Корчинського намагаються пояснити поліцейським, як так вийшло… Мовляв, приходять на батальйон чорні номери мало не в чорних ящиках, і не відає потім ніхто, на якому вони авто опиняться, і чи буде воно у розшуку… Вочевидь, одній св.Маріï це відомо, а відтепер і Новій Поліції! Амінь!

Синка вона таки відправила на власному Паджеро додому, а сама залишилась, і дуже переживає за репутацію сім’ї Корчинських тепер!

Згідно даних поліції, номери закріплені за автомобілем ЗІЛ! А ось VIN-код машини, на якій був Данило «каже», що даний транспортний засіб знаходиться у розшуку!», – передають слова журналістки Ліди Паньків на підписці ЄвроМайдан.
Loading...Залишити коментар