Спікером буде Парубій, а першим віце-спікером Геращенко, - Найєм - Перший Соціальний

Спікером буде Парубій, а першим віце-спікером Геращенко, – Найєм

0

parubiy

Переговори щодо розподілу посад при формуванні нової коаліції тривають.

Якщо Володимир Гройсман перейде на роботу в Кабмін, то спікером Верховної Ради, ймовірно, стане народний депутат він «Народного Фронту» Андрій Парубій, а його заступником нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Ірина Геращенко.

Про це написав у Twitter депутат від «БПП» Мустафа Найєм.

«У разі призначення Володимира Гройсмана прем’єр-міністром, спікером парламенту стане Андрій Парубій, а першим-віце-спікером Ірина Геращенко», – повідомив депутат.

Ірина Геращенко обрана від БПП. Вона бере участь у мінських переговорах щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Зранку у будівлі парламенту проходять збори фракції БПП за участі президента Петра Порошенка. Також почалося пленарне засідання Верховної Ради. Більшої частини депутатів від БПП у сесійній залі відсутні, повідомляє кореспондент ВВС Україна з парламенту.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк подав у відставку і сказав, що офіційне подання до Верховної Ради внесуть 12 квітня. Раніше повідомлялось, що у кулуарах ВР майже завершене формування нової коаліції на базі двох найбільших фракцій – «Блоку Петра Порошенка» та «Народного Фронту», які й розділять між собою ключові вакантні посади. Для цього до фракцій активно залучають позафракційних депутатів. До фракції «БПП» вже ввійшло п’ять позафракційних нардепів. Крім того, фракція позбавила мандатів Єгора Фірсова та Миколу Томенку, які вийшли з її складу, і до парламенту пройшли двоє наступних по списку нардепів, які залишились в складі фракції

Відомо, що в уряді залишаться Арсен Аваков, Павло Петренко, Павло Клімкін, Юрій Стець та Степан Полторак.
Loading...Залишити коментар