Студентів-активістів звинувачують у пропаганді наркотиків - Перший Соціальний

Студентів-активістів звинувачують у пропаганді наркотиків

0

Ректор Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського отримав листа від Соломянського управління поліції в якому йдеться про те, що деякі студенти пропагують вживання наркотиків.

Голова студради студмістечка КПІ, Іван Ніколенко, говорить про те, що подібне казав у спільноті «КПІ Live». Там звучала фраза: «Декриміналізація легких наркотиків, особливо у наукових цілях, потрібна». Хлопця викликали на засідання кафедри щоб розібратися, чи це правда, повідомляє studway.

У листі з поліції йдеться: «… працівниками Солом’янського УП ГУНП у м. Києві постійно проводяться заходи, спрямовані на встановлення та усунення причин та умов, що спонукають до вживання, а також зберігання, збуту та інших дій, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів. Визначальним чинником в цьому питанні є середовище, що сприяє або допускає вживання та обіг наркотичних засобів. З метою виявлення подібних випадків, працівниками Солом’янського УП ГУНП у м. Києві проводяться аналіз та моніторинг соціальних мереж: «Facebook», «Instagram», «КПІ live», «Twitter».

Так, під час проведення моніторингу соціальних мереж, а саме: сторінок соціальної групи «КПІ Live» виявлено непоодинокі випадки висловлення власних думок, з приводу заохочення вживання наркотичних засобів студентами. Так, наприклад, громадянин Ніколенко Іван Васильович, 03.06.1995 р.н. прож.: м. Київ, вул. Борщагівська, 144, кім. 5-08пр, студент 6-го курсу ММІ, гр. МА-62, який займає посаду голови студентської ради студмістечка НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», в своїх повідомленнях на сторінці «КПІ Live», неодноразово висловлював особисту позицію, з приводу легалізації наркотичних засобів, мотивуючи це тим, що «Декриминализация легких наркотиков, особенно в научных целях, нужна», що в свою чергу має негативний вплив на профілактику кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, серед студентів університету».
Loading...Залишити коментар